Stanowisko: Lakiernik samochododów ciężarowych

Dam pracę

Pracodawca: Dracon ApS

Opis stanowiska: Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy lakierników samochodów ciężarowych.
Do obowiązków kandydata będzie należało min. przygotowanie powierzchni pod lakierowanie, obsługa komory lakierniczej, lakierowanie , itp

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w pracy jako lakiernik przy samochodach ciężarowych
- znajomość języka angielskiego w stopniu średnim
- prawo jazy kat B
- mile widziany własny samochód
-gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
- wynagrodzenie 140 DKK brutto/h
- możliwość nadgodzin
- praca w oparciu o Duńską umowę z wszystkimi dodatkami
- wynagrodzenie wypłacane co 2 tyg.
- zakwaterowanie (koszt odciągany od wypłaty)
- możliwość dłuższej współpracy
- prace od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i świadectw ukończonych kursów na adres job@dracon.dk w tytule maila proszę wpisać BLACHARZ-SAMOCHODY CIĘŻAROWE.

Do aplikacji proszę o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).